Automatyczna krojownia - laser
GEMINI ANDURA

Krótki opis krojowni laserowej

Wycinarka laserowa Andura przeznaczona jest do głównie jednowarstwowego wycinania trudnych materiałów lub materiałów z nadrukiem, gdzie wymagana jest bardzo duża dokładność i brak postrzępionych br

Laser ANDURA to idealne rozwiązanie do cięcia elastycznych materiałów, oferujące wysokiej jakości wykończenie z niesamowitymi możliwościami projektowania. Materiały syntetyczne reagują bardzo dobrze na laser podczas obróbki, ponieważ wiązka laserowa łączy krawędzie poliestru i zapobiega strzępieniu się, co jest wielką zaletą w porównaniu z nożami.
Cięcie laserowe jest procesem bezkontaktowym: nie ma potrzeby zmiany narzędzi tnących i nie występuje naprężenie, zużycie, odkształcenie materiału lub gotowego elementu.
Lasery ANDURA są kontrolowane przez Gemini FlyBRIDGE® Pilot, w oparciu o swoją autorską bibliotekę sterowania ruchem, zoptymalizowaną pod kątem krajarek CNC, zapewniając niezrównaną szybkość i precyzję cięcia i zmniejszając mechaniczne zmęczenie maszyny.

Materiały, które można ciąć na laserze Andura:
Duża różnorodność elastycznego lub sztywnego materiału: tkaniny lub włókniny, tkaniny syntetyczne lub mieszane, sztuczna skóra, podszewki, koronki, siatki, lycra, satyna, szyfon, dzianina, poliester, folia - różne tworzywa sztuczne i kompozyty w płaskich arkuszach, do grubości 5 mm do wycinania szablonów, gąbkę itp.

FUNKCJE OPCJONALNE:

Gemini VisionCut

Nasz modułowy pakiet oprogramowania umożliwia skonfigurowanie systemu dla różnych produktów i środowisk pracy.
Wszystkie kluczowe komponenty systemu, takie jak skanowanie, identyfikacja elementów, repozycjonowanie i reguły zniekształceń, ograniczenia, ekstrakcja konturu i interpolacja, algorytmy zagnieżdżania, optymalizacja cięcia, są opracowywane wewnętrznie przez Gemini CAD Systems i obecnie definiują nowe standardy wydajności w przemyśle.Gemini Cutter Collecting Wizard

Aby objąć cały proces produkcyjny, nasze rozwiązanie zawiera oprogramowanie do odbierania i przechowywania wyciętych części na końcu procesu.
Gemini Cut Collect doskonale pasuje do tej czynności, zapewniając kompletny system wirtualnych gestów z konfigurowalnymi scenariuszami i regułami, które pasują do późniejszych etapów przepływu produkcji, co znacznie zmniejsza błędy w obsłudze i przechowywaniu elementów wyciętych.


Dane techniczne:

Laser Andura - dane techniczneLaser Andura - Wymiary