Program do konstrukcji i stopniowania z dwoma monitorami


Praca konstruktora odzieży coraz częściej przenosi się ze stołu konstruktorskiego na monitor komputera. Daje to możliwość szybkiej modyfikacji konstrukcji, sprawnego stopniowania form oraz pełnej kontroli nad wykonywaną pracą.

Coraz większa ilość danych jakimi operują najnowocześniejsze programy CAD do konstrukcji odzieży, tapicerki meblowej czy też obuwia powoduje, że potrzebna jest coraz większa przestrzeń do pracy na monitorze komputera.

Te oraz inne czynniki generują potrzebę pracy na dwóch lub więcej monitorach.

Na jednym mamy komfortowe pole pracy do tworzenia, modelowania i stopniowania szablonów a na drugim na stałe otworzone wszystkie konieczne tabele i okna do szybkiej zmiany parametrów czy też obserwowania zmiany wartości pomiarowych, kontrolnych czy też stopniowania.

Wszystko po to, aby pracowało się nam wygodniej i szybciej przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości efektu końcowego.

Z naszej praktyki wynika, że funkcja pracy wielomonitorowej jaką dała firma Gemini Cad w module Pattern Designer jest nie do przecenienia. Duże pole pracy zasadniczej na szablonach i jednocześnie brak konieczności ciągłego otwierania okien z parametrami czy też przesuwania tabeli stopniowania, która przy dużej ilości rozmiarów często zasłania formy, na których pracujemy powoduje, że nasza praca jest wygodniejsza, szybsza i dokładniejsza.

Ten wpis został zamieszczony w dniu .

Komentarze

Dodaj komentarz
Komentarz został wysłany.
Wkrótce znajdzie się na stronie.