Leasing na produkty wyposażenia krojowniEuropejski Fundusz Leasingowy SA, lider rynku leasingu w Polsce, już od ponad 16 lat pomaga małym, średnim oraz dużym firmom w prowadzeniu biznesu.
Jako członek jednej z wiodących grup finansowych na świecie - grupy Credit Agricole - zapewniamy Państwu atrakcyjną ofertę oraz gwarancję pełnego bezpieczeństwa prawnego i finansowego. Rozbudowana sieć sprzedaży, ponad 500 doradców finansowych, gwarantuje dostępność usługi leasingowej na terenie całej Polski.
Wspieramy wszystkie branże, finansujemy zakup wszelkich środków trwałych oraz realizację inwestycji Naszych Klientów.
Europejski Fundusz Leasingowy Zaufało nam już ponad 180 000 Klientów, którzy stale do nas powracają, doceniając ofertę, fachowe doradztwo oraz profesjonalną obsługę posprzedażową.
Leasing - dogodna forma finansowania inwestycji Leasing to szybka i elastyczna forma finansowania inwestycji. Polega ona na przekazaniu leasingobiorcy środka trwałego (np. urządzeń cukierniczych ) do użytkowania w zamian za miesięczne opłaty. Leasing przeznaczony jest dla Klientów, którzy chcą zminimalizować podatek dochodowy. Każda rata miesięcznej opłaty leasingowej stanowi koszt uzyskania przychodu. Bardzo ważnym elementem tego sposobu finansowania jest oszczędność czasu potencjalnego klienta oraz możliwość zawarcia całej transakcji w siedzibie Klienta. To właśnie firma leasingowa jest aktywną stroną realizacji procedury zawarcia umowy, a leasingobiorca nie wychodząc z siedziby swojej firmy, staje się użytkownikiem nowoczesnego sprzętu.
W naszych działaniach opieramy się na świetnie wykształconej kadrze i nowoczesnych technologiach. Wiemy, że troska o pracowników jest ważnym elementem budowania sukcesu firmy, a umiejętność wykorzystania najnowszych zdobyczy techniki jest niezbędna, aby osiągnąć rynkową przewagę.

Dlaczego warto wybrać leasing w EFL:
• zawieramy umowy w przedstawicielstwie EFL lub w siedzibie leasingobiorcy
• akceptujemy niską wpłatę własną, sprzęt nowy już od 0%
• zapewniamy minimum formalności - kontrakt leasingowy załatwiamy w 24 godziny
• zaliczamy koszty ubezpieczenia na poczet wpłaty własnej lub doliczamy je do czynszów leasingowych
• oferujemy szeroki wybór przedmiotów leasingu i specjalne procedury dedykowane poszczególnym branżom,
• zapewniamy szybkość, profesjonalizm i fachowe doradztwo naszych przedstawicieli


Współpraca firmy EFL z firmą PROFICAD ułatwia naszym klientom zakup systemów CAD/CAM bez angażowania jednorazowo dużych pieniędzy.

>