logo

Leasing na maszyny, urządzenia i oprogramowanie w EFL


Każdy moment jest dobry, aby zainwestować w rozwój swojego biznesu. Dzięki elastycznej ofercie leasingu maszyn, urządzeń i oprogramowania w EFL sfinansujesz zarówno nowy, jak i używany sprzęt, który wesprze codzienną działalność Twojej firmy. Nasi specjaliści potrzebują zaledwie doby, aby przygotować indywidualną ofertę, która uwzględnia wyjątkowe potrzeby i możliwości Twojego przedsiębiorstwa.

Wysokiej jakości wyposażenie jest jednym z fundamentów sukcesu firmy, niezależnie od branży, w jakiej działa. Leasingowane maszyny i urządzenia nie muszą przechodzić na własność przedsiębiorstwa, kiedy wygaśnie umowa, więc wraz z zakończeniem użytkowania z łatwością możesz wymienić je na nowe. Dzięki temu Twój biznes dotrzyma kroku najnowszym technologiom bez dużego obciążania budżetu.

Dla kogo?
Leasingobiorcą może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP oraz podmioty nieposiadające nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Co można leasingować?
Leasingujemy maszyny do automatycznego rozkroju, lagowarki, stoły do lagowania, plotery, oprogramowanie i wiele innych. Leasingujemy zarówno maszyny nowe, jak i używane.

Czas trwania leasingu
Maksymalny okres leasingu maszyn i urządzeń to 84 miesiące.


Współpraca firmy EFL z firmą PROFICAD ułatwia naszym klientom zakup systemów CAD/CAM bez angażowania jednorazowo dużych pieniędzy.

>