gemini cad do konstrukcji odzieżyGEMINI CAD to program do konstrukcji odzieży, tapicerki oraz innych produktów wykonanych z materiałów tekstylnych.
Zobacz co oferuje system Gemini Cad ...

Programy Gemini Cad do konstrukcji odzieży, stopniowania szablonów według zadanych parametrów, edycji szablonów, tworzenia układów kroju ręcznie lub automatycznie.

Narzędzia dla konstruktorów odzieży lub tapicerki oraz dla personelu obsługującego krojownię.
 1. Gemini Cad a Lectra company

  Gemini Cad Creative Studio - program do konstrukcji odzieży i mebli

  Program Gemini CAD dla konstruktora odzieży i tapicerki

  Program Gemini Cad Creative Studio to program do konstrukcji odzieży, obuwia i tapicerki, stopniowania, modelowania i tworzenia nowych szablonów odzieżowych, tapicerskich itp...
  Gemini Cad Systems jest jednym z najbardziej zaawansowanych systemów przeznaczonych do tworzenia konstrukcji, stopniowania oraz modelowania form w firmach pracujących z materiałami elastycznymi.

  Czytaj więcej na temat Gemini Cad Cretive Studio...

 2. Gemini Cad a Lectra company

  Gemini Cad Nest Expert - program do tworzenia układów kroju na krojownię

  Oprogramowanie Gemini CAD do układów kroju

  Program Gemini Cad do tworzenia wydajnych układów kroju (trafaretów) zarówno w trybie ręcznym jak i automatycznym ...
  Wykorzystując wcześniej zaprojektowane i wystopniowane szablony Gemini Nest Expert ułoży je tak, aby jak najwydajniej wykorzystać materiał uwzględniając przy tym indywidualne założenia dotyczące poszczególnych szablonów.

  Czytaj więcej na temat Gemini Cad Nest Expert...


 3. Gemini Cad a Lectra company

  Gemini Cad Planner Expert - oprogramowanie do planowania pracy na krojowni

  Oprogramowanie Gemini Cad do planowania pracy na krojowni

  Program Gemini Cad do planowania pracy na krojowni przy uwzględnieniu zapisanych układów kroju ...
  Gemini Cad Planner Expert podpowie Ci jak na krojowni zaplanować kombinację rozmiarów, warstw i nakładów tak, aby ograniczyć czas krojenia i zużycie materiału do minimum.

  Czytaj więcej na temat Gemini Cad Planner Expert...

 4. Gemini Cad a Lectra company

  Gemini Cad MTM - program do konstrukcji odzieży na miarę

  Program Gemini Cad do konstrukcji modeli odzieżowych na miarowych

  Program Gemini Cad dla konstruktora odzieży tworzącego odzież dla klienta indywidualnego na miarę ...
  Za pomocą Gemini Cad Made To Measure zaprojektujesz konstrukcję odzieży tak, aby po dodaniu do tego zależności matematycznych móc w krótkim czasie dopasować konstrukcję modelu do indywidualnej sylwetki klienta.

  Czytaj więcej na temat Gemini Cad MTM...

 5. Gemini Cad a Lectra company

  Gemini Cad AutomART DESIGN - program do konstrukcji odzieży z nadrukiem

  Program Gemini Cad do konstrukcji odzieży z nadrukowanym wzorem

  Program Gemini Cad dla konstruktora odzieży tworzącego odzież ze stopniowanymi nadrukami...
  Gemini Cad AutomART DESIGNER pozwoli Ci dodać do zaprojektowanych szablonów elementy graficzne, aby móc je edytować i stopniować (lub nie) wraz z szablonami. Dzięki temu otrzymujesz szablony z projektem printu gotowe do wydruku lub do stworzenia układu kroju.

  Czytaj więcej na temat Gemini Cad AutomART DESIGNER...

 6. Gemini Cad a Lectra company

  Gemini Cad AutomART NEST - program do tworzenia układów kroju z nadrukiem

  Program Gemini Cad do tworzenia trafaretów z nadrukowanym wzorem

  Program Gemini Cad dla firm tworzących produkty tekstylne z nadrukiem
  Gemini Cad Automart NEST stworzy wydajny układ kroju z szablonów, na których jest naniesiony wzór printu i pozwoli Ci ten układ kroju wraz z grafikami nanieść na papier transferowy lub bezpośrednio na materiał w formie układu kroju. Plik trafia na kater z kamerą i dzieje się magia...

  Czytaj więcej na temat Gemini Cad AutomART NEST...

 7. Lectra - Investronica PGS - program do projektowania odzieży

  Program do konstrukcji odzieży

  Program dla konstruktora odzieży do tworzenia szablonów, stopniowania i modelowania ... Czytaj więcej

 8. Lectra - Investronica MGS - oprogramowanie do tworzenia układów kroju (rozkładek)

  Oprogramowanie CAD do układów kroju

  Program do tworzenia wydajnych układów kroju zarówno w trybie ręcznym jak i automatycznym ... Czytaj więcejPropozycje zestawów systemu Gemini Cad


Program Gemini Cad do konstruowania i stopniowania odzieży

Zestaw składa się z programu Gemini Creative Studio (program do konstrukcji i stopniowania odzieży lub innych wyrobów z materiałów elastycznych) oraz wąskiego plotera.
Za pomocą tego zestawu przygotujesz konstrukcję, wystopniujesz formy oraz przemodelujesz już przygotowane wcześniej projekty.
Tak przygotowany projekt wydrukujesz na ploterze a wydrukowane szablony mogą posłużyć do upięcia na manekinie lub wykrojenia materiału w celu przeszycia wzoru.


Program Gemini Cad do stopniowania i konstrukcji odzieży.

W skład tego zestawu wchodzą programy Gemini Cad Creative Studio (program do konstrukcji i stopniowania odzieży lub innych wyrobów z materiałów elastycznych), Gemini Cad Nest Expert (program do tworzenia układów kroju na krojownię), Gemini Cad Digitizer Expert (program do skanowania (digitalizacji) form papierowych/kartonowych) oraz średniowydajny ploter.
Przy pomocy tego zestawu wprowadzisz kartonowe szablony do komputera lub przygotujesz konstrukcję bezpośrednio w komputerze, wystopniujesz formy oraz przemodelujesz już przygotowane wcześniej projekty. Tak przygotowane szablony ręcznie bądź automatycznie ułożysz do postaci bardzo wydajnego produkcyjnego układu kroju, który natomiast będzie można wydrukować na szerokim ploterze. Taki wydruk nadaje się do położenia na zalagowanym nakładzie w celu szybkiego wykrojenia bez układania kartonowych szablonów.


Program Gemini Cad dla konstruktora odzieży

W skład tego zestawu wchodzą programy Gemini Cad Creative Studio (program do konstrukcji i stopniowania odzieży lub innych wyrobów z materiałów elastycznych), Gemini Cad Nest Expert (program do tworzenia układów kroju na krojownię), Gemini Cad Digitizer Expert (program do skanowania (digitalizacji) form papierowych/kartonowych) oraz wydajny i wysokofunkcjonalny ploter.
Przy pomocy tego zestawu zeskanujesz papierowe szablony do komputera lub przygotujesz konstrukcję bezpośrednio w komputerze, wystopniujesz formy oraz przemodelujesz już przygotowane wcześniej projekty. Tak przygotowane szablony ręcznie bądź automatycznie ułożysz do postaci bardzo wydajnego produkcyjnego układu kroju, który natomiast będzie można wydrukować na szerokim ploterze. Taki wydruk nadaje się do położenia na zalagowanym nakładzie w celu szybkiego wykrojenia bez układania kartonowych szablonów.


Program Gemini Cad do projektowania odzieży

W skład tego zestawu wchodzą programy Gemini Cad Creative Studio (program do konstrukcji i stopniowania odzieży lub innych wyrobów z materiałów elastycznych), Gemini Cad Nest Expert (program do tworzenia układów kroju na krojownię), Gemini Cad Digitizer Expert (program do skanowania (digitalizacji) form papierowych/kartonowych), Gemini Cad Planner Expert (program do planowania produkcji na krojowni) oraz bardzo szybki i wysokofunkcjonalny czterogłowicowy ploter.
Przy pomocy tego zestawu wprowadzisz kartonowe szablony do komputera lub stworzysz konstrukcję bezpośrednio w komputerze, wystopniujesz formy oraz przemodelujesz już przygotowane wcześniej projekty. Tak przygotowane szablony ręcznie bądź automatycznie ułożysz do postaci bardzo wydajnego produkcyjnego układu kroju z uwzględnieniem wielu kombinacji wykrawanych elementów, który natomiast będzie można wydrukować na szerokim ploterze. Taki wydruk nadaje się do położenia na zalagowanym nakładzie w celu szybkiego wykrojenia bez układania kartonowych szablonów.


Program Gemini Cad do stopniowania odzieży


W dniu 05.12.2022 została udostępniona nowa wersja systemu Gemini Cad - X22.

Wraz z nową wersją pojawiły się nowe narzędzia w modułach Gemini Creative Studio oraz Gemini Nest Expert.

Znacznej transformacji uległy również programy Cut Planner, który teraz nosi nazwę Gemini Planner Expert oraz Photo Digitizer, który teraz nazywa się Gemini Digitizer Expert.
Nowy Digitizer Expert umożliwia poprzez platformę MyCAD digitalizację aparatem smartfona.

Rozbudowane zostały również usługi w platformie MyCAD, do której dostęp mają wszyscy użytkownicy systemu Gemini Cad a która pozwala zarządzać produkcją od projektu do gotowego wyrobu i handlu e-commerce.

Zachęcamy do aktualizacji systemu.

Gemini Cad - pełny pakiet programu do konstrukcji odzieży


Kupując oprogramowanie Gemini Cad w naszej firmie otrzymujesz pełen pakiet:

  - klucz sprzętowy z dożywotnią licencją na program Gemini Cad wraz z darmową roczną subskrypcją na aktualizacje,
  - nośnik pendrive z aktualną wersją systemu Gemini Cad,
  - aktualną instrukcję użytkownika napisaną przez nas w taki sposób, aby użytkownicy nie musieli nawet robić notatek podczas szkolenia.

System CAD do przygotowania produkcji w przemyśle odzieżowym czy też meblowym jest podstawą do osiągnięcia najwyższej sprawności i jakości na krojowni.

Program do konstrukcji odzieży, mebli lub innych elementów z materiałów tekstylnych zaprojektowany przez firmę Gemini Cad Systems jest dedykowany wszystkim firmom zajmującym się przetwarzaniem materiałów miękkich czyli takim jak przemysł odzieżowy, meblarski, samochodowy, lotniczy, obuwniczy czy też kompozytowy.

Pierwszym namacalnym efektem każdej wizji zrodzonej w głowie projektanta jest projekt konstrukcji pozwalający wykonać poszczególne elementy produktu.

Do wykonania technicznego projektu potrzebny jest właśnie program do konstrukcji odzieży, mebli czy też wyrobu kompozytowego.

W odróżnieniu od wyrobów meblarskich lub technicznych oprogramowanie dla konstruktora odzieży zawiera wiele więcej funkcji pozwalających pracować na rozbudowanych tabelach rozmiarów, których ilość kombinacji sięga niekiedy nawet kilku tysięcy.

Program CAD w takim przypadku musi sprostać wymaganiom konstruktora odzieży, który będzie stopniował odzież w wielu wymiarach czyli kombinacji rozmiarów i wzrostów.

Program do projektowania odzieży Gemini Cad pozwala na przygotowanie konstrukcji wyrobów produkowanych zarówno masowo jak i konstrukcji tworzonych na miarę pod konkretną osobę.

Program Gemini Creative Studio, który zastąpił Pattern Designer jest narzędziem idealnym dla konstruktora odzieży ponieważ zawiera zaawansowane narzędzia do wykonania nawet najbardziej skomplikowanych elementów odzieży. Funkcji Zaawansowany Edytor Zakładek próżno szukać w innych programach. Do tego program Gemini Cad umożliwia kontrolę całej historii zmian szablonów i modeli, aby w każdej chwili można było powrócić do dowolnej wersji tego modelu z przeszłości.

Na koniec pracy w module Gemini Cad Creative Studio możemy przy pomocy dodatku Tech Pack przygotować pełną dokumentację wyrobu dla szwalni zawierającą dodatkowe opisy oraz elementy graficzne obrazujące w jaki sposób łączyć ze sobą elementy.

Sercem systemu Gemini Cad jest program Creative Studio, który służy do konstrukcji, stopniowania i modelowania szablonów jednak w procesie produkcyjnym niezbędny jest również program do tworzenia wydajnych układów kroju czyli Gemini Nest Expert.

Gemini Cad Nest Expert jest narzędziem za pomocą, którego przygotujemy układy kroju na krojownię w formacie HPGL, PLT pozwalającym na wydrukowanie ich na ploterze lub w formacie ISO, CUT który jest niezbędny do rozkroju na automatycznej krojowni.


Program do konstrukcji odzieży - Gemini Cad

OSZCZĘDZAJ WIĘCEJ TKANIN I DZIANIN DZIĘKI GEMINI NEST EXPERT!


Osiągnij nowy poziom wydajności dzięki najnowszej aktualizacji programu do tworzenia trafaretów Gemini Cad Nest EXPERT.

To wysokowydajne narzędzie oferuje w pełni automatyczną optymalizację tworzenia układów kroju, oszczędzając tkaniny przy jednoczesnym radzeniu sobie z różnymi zasadami i ograniczeniami dotyczącymi układania.

Przełącz się na Gemini Cad Nest EXPERT z układania ręcznego lub starszych aplikacji CAD i oczekuj oszczędności na materiale o 2-10 %. Dodatkowo nasza najnowsza wersja jest o 27% szybsza od poprzedniej, przynosząc takie same wyniki w krótszym czasie.

Oszczędzaj więcej i rób więcej dzięki Gemini Cad Nest EXPERT.


Program do tworzenia układów kroju na krojownię Gemini Cad Nest Expert

Generacja X22, która ujrzała światło dzienne w roku 2022 jest aktualną wersją produktów Gemini CAD


Wykazując wysoki poziom innowacyjności, stabilności i dojrzałości naszych aplikacji CAD, jak również otwarcie na nowe rozwiązania oparte na usługach w chmurze, generacja X22 jest aktualną wersją produktów Gemini CAD Systems. Dzięki najnowszym postępom należy ją postrzegać jako naturalną kontynuację wersji X22.

Poprzednie wersje aplikacji, czyli X9, X17, X19, X20, X21 nie są już częścią naszego portfolio sprzedaży.
Niemniej jednak klienci korzystający z produktów X9, X17, X19, X20, X21 będą w dalszym ciągu korzystać z pomocy technicznej, na odpowiednich warunkach (jeśli są objęci gwarancją lub umową serwisową), udzielanej przez Gemini CAD Systems i PROFICAD.


Gemini X22 jest obecnie obowiązującą technologią


Jeśli jesteś specjalistą w dziedzinie CAD, wiemy, że chcesz, aby Twój system posiadał przyjazny interfejs i intuicyjne środowisko. Potrzebujesz nowoczesnych, prostych, wydajnych funkcji. Potrzebujesz narzędzi do projektowania, opracowywania, sprawdzania, poprawiania i zabezpieczania swojej pracy oraz jakości produktów. A może najbardziej chcesz być w stanie zrobić wszystko, zawsze i o każdej porze, tak jak wymaga tego Twoja praca.
Cóż, pod względem technologii CAD wszystkie te elementy oznaczają najnowocześniejsze aplikacje, z pełną funkcjonalnością, wysoką stabilnością i bardzo dobrym poziomem odbioru użytkownika. To właśnie oferuje Gemini Cad X22. Poświęć swój czas i odkryj nasze najnowsze produkty, ciesz się wszystkimi tymi wartościami i wykorzystaj naszą technologię w pracy dla Ciebie.

Oto kilka innych szczegółów, które warto odnotować i zapamiętać, jako znaczące zalety Gemini Cad X22 dla specjalistów CAD, zespołów produkcyjnych i dla całej firmy:

    • Aplikacje Gemini CAD X22 pozwalają pokryć codzienne potrzeby, a także skomplikowane lub zaawansowane zadania, bez względu na to, w jakiej branży materiałów elastycznych lub sektorze pracujesz, dla wszystkich procesów produkcyjnych, w tym dla producentów odzieży, mebli, sukni ślubnych, butów czy też tapicerki samochodowej. Wszystko czego potrzebujesz. Aplikacje są gotowe do wdrożenia w produkcji, gotowe do natychmiastowego dostarczenia wyników.
    • X22 pomaga kontrolować i optymalizować procesy produkcyjne, łączyć środowisko CAD z systemem ERP i innymi systemami w przedsiębiorstwie, aby przygotować przyszłe etapy rozwoju produktów. Odkryj korzyści integracji oferowane przez Szablony Powiązane, Zaawansowane Zaszewki, Historia Modelu, Dokumentacja Techniczna, Plany Szycia itd.
    • X22 to wydajne rozwiązania dla celów organizacyjnych i potrzeb, wykraczające poza produkcję masową, takie jak rozwój biznesu, ukierunkowanie na sektory niszowe lub otwarcie nowych rynków. Odkryj funkcje MTM do produkcji odzieży na miarę, system Style Selector do współpracy z salonami sprzedaży lub technologię AutomART do pracy z materiałami zadrukowanymi grafikami, aby uzyskać więcej szczegółów.

Program dla konstruktora odzieży - Gemini Cad

Gemini Cad X22 to technologia przyszłości


No cóż, gdyby X22 był człowiekiem, to byłaby to już dojrzała osoba, ale i cudowny uczeń. Zawsze gotowy na kolejne kroki, zawsze chętny do zaoferowania więcej. Pod względem technologicznym, obecne portfolio produktów X22 jest idealną bazą dla kolejnych opracowań, z naszą platformą usług w chmurze o nazwie MyCAD.

MyCAD jest kluczem, który otwiera świat Gemini Cad na nową przestrzeń nieskończonych możliwości: Integracja i komunikacja z Przemysł 4.0, narzędzia automatyzacji, licencje oparte na subskrypcji, usługi na żądanie, zarządzanie cyfrowe, dynamiczne i współdzielone połączenia między systemami lub środowiskami, aplikacje detaliczne i B2C oraz wiele innych. MyCAD daje możliwość zarządzania całą produkcją. Od koloru i modelu guzika, konstrukję odzieży, stopniowanie poprzez zarządzanie tkaninami i dzianinami, krojownią, wyliczaniem kosztów produkcji aż po sprzedaż i generowanie zamówień w salonach stacjonarnych oraz sklepach internetowych. Tak, niebo jest tu ograniczeniem, dosłownie.

Platforma MyCAD zapewnia Ci dostęp do następujących typów usług w chmurze:

Digital Assets Management, co oznacza:
    • Platforma Cloud Storage i kopia zapasowa;
    • Zarządzanie przepływem pracy - do projektowania przepływów pracy w produkcji, wyznaczania kroków i etapów rozwoju produktu, ustalania zasad, warunków i procedur przechodzenia z jednego etapu do drugiego, użytkowników, którzy mogą wnieść wkład w każdy etap, swoje role i prawa;
    • Zarządzanie prawami dostępu - bezpieczne korzystanie z zasobów cyfrowych dzięki naszemu szyfrowaniu i decydowanie, kto, kiedy i dlaczego może uzyskać dostęp do plików i kreatywnych treści.

Platforma Bespoke
    • umożliwia pełne zarządzanie zamówieniami na żądanie na produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta;
    • dostosowanie produktów do indywidualnych potrzeb klienta może być wykonane dla stylu, miary i/lub dekoracji graficznej, w tym dowolnej kombinacji tych zmiennych;
    • po wybraniu przez użytkowników, platforma może korzystać z usług depozytariusza klienta w oparciu o jego tożsamość i profile, depozytariusza zamówień, depozytariusza zleceń produkcyjnych;
    • platforma może być dynamicznie połączona i zintegrowana z różnymi kanałami i terminalami w celu zbierania wyborów i zamówień klientów: Aplikacje POS, platformy e-commerce, aplikacje mobilne itd;
    • platforma jest dynamicznie powiązana ze środowiskiem CAD i systemami ERP lub innymi systemami korporacyjnymi, co umożliwia sprawdzanie projektów, automatyczne zarządzanie zleceniami produkcyjnymi, przygotowywanie i uruchamianie etapów układania, drukowania i cięcia, a nawet dalsze raporty i analizy w oparciu o zlecenia produkcyjne.

Dostęp do usług w chmurze MyCAD będzie oparty na tożsamościach użytkowników, profilach i zabezpieczonych danych uwierzytelniających.

Oprócz bezpośrednich korzyści płynących z tych usług, korzystając z MyCAD będziesz w pełni korzystać ze szczególnych zalet przetwarzania w chmurze:
    • automatyczne aktualizacje oprogramowania - nie musisz się już martwić, starać i tracić czasu na samodzielne utrzymanie systemów, zadbamy o Ciebie i będziemy regularnie aktualizować oprogramowanie, abyś miał stały dostęp do najnowszych wersji naszych technologii;
    • skalowalność - będziesz w stanie zwiększyć lub zmniejszyć pojemność chmury, zachowując wysoki poziom sprawności i elastyczności, aby zaspokoić zmienne potrzeby Twojej firmy, na każdym etapie rozwoju;
    • zwiększona współpraca, chroniona jakość, lepsza kontrola - zespoły będą mogły w każdej chwili uzyskać dostęp, edytować i udostępniać pliki i dokumenty w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca, w oparciu o indywidualne role i prawa, wykonując wspólnie więcej i lepiej; ponadto firma będzie w stanie zarządzać, organizować i nadzorować tę wspólną pracę i wkład; ponieważ wszystkie pliki są przechowywane centralnie, wszyscy widzą tylko jedną wersję zawartości, co oznacza lepszą współpracę, lepszą jakość produktów, zmniejszone ryzyko wystąpienia błędów;
    • mobilność, dostępność - z przetwarzaniem w chmurze, jeśli masz połączenie internetowe, jesteś w pracy, więc możesz mieć i oferować swoim kolegom więcej opcji pracy, możesz łatwiej współpracować z ludźmi w różnych lokalizacjach biurowych, strefach czasowych i regionach, możesz włączyć rozwiązania telepracy, aby zreorganizować swoją siłę roboczą i zwiększyć jej wydajność;
    • bezpieczeństwo - przetwarzanie w chmurze pozwala na lepszą ochronę treści i praw twórczych, lepszą kontrolę dokumentów, większe bezpieczeństwo przechowywanych danych i plików, ochronę przed zagubionymi lub uszkodzonymi urządzeniami i innymi zdarzeniami potencjalnie zagrażającymi Twoim cyfrowym zasobom;
    • wydajność i konkurencyjność - przetwarzanie w chmurze oznacza dostęp do technologii klasy korporacyjnej, dla każdego - nawet dla mniejszych firm, umożliwiając użytkownikom szybsze, lepsze i wydajniejsze stawianie czoła potrzebom i wyzwaniom rynku.

Program do stopniowania odzieży - Gemini Cad

Gemini Cad AutomART w wersji X22


Idea dodatku Gemini Cad AutomART DESIGN polega na zintegrowaniu w systemie Gemini Cad Creative Studio oprogramowania do konstrukcji i stopniowania odzieży z oprogramowaniem do edycji grafiki.
Dzięki temu możemy w tym samym programie na przygotowane szablony nanieść grafikę i stopniować ją wraz z szablonami lub niezależnie.
Tak przygotowane szablony są otwierane w programie Nest Expert i za pomocą dodatku AutomART NEST możemy przygotować układy kroju z naniesionymi punktami koordynacji systemów wizualnego rozpoznawania konturów.
Tak przygotowany układ kroju zapisywany jest w dwóch formatach. Jeden na automatyczną krojownię a drugi do wydruku układu z grafiką na papierze transferowym lub bezpośrednio na materiale.
Tak przygotowany materiał wjeżdża na kater z system wizualizacji np. taki jak Gemini Vision Cut skanuje materiał z grafiką u wycina szablony idealnie po konturze.
Efektem końcowym są wykrojone elementy w czasie nieporównywalnie szybszym niż przy zastosowaniu tradycyjnej metody nanoszenia grafiki i z ekstremalnie zmniejszonymi kosztami produkcji.

Program do konstrukcji odzieży z nadrukiem - Gemini Cad

Program dla konstruktora odzieży z nadrukiem - Gemini Cad

Gemini Cad Digitizer Expert w wersji X22 obsługuje kamery internetowe oraz smartfony


Program do digitalizacji szablonów odzieżowych i tapicerskich firmy Gemini Cad w najnowszej wersji obsługuje już kamery internetowe oraz smartfony.

Wykorzystanie takich kamer pozwala na jeszcze większe uproszczenie obsługi, zmniejszenie kosztu zakupu oraz czyni to rozwiązanie najbardziej uniwersalnym zestawem do fotodigitalizacji dostępnym na rynku.
Wykorzystanie kamery internetowej w standardzie 4K pozwala na całkowite wyeliminowanie jej obsługi (włączeni, wyłączenie, zasilanie, operowanie pamięcią wewnętrzną, konfigurowania ustawień) bezpośrednio na urządzeniu. Do wszystkich parametrów i funkcji mamy dostęp zdalny.

Digitalizacja form za pomocą narzędzia jakim jest Gemini Mobile Digitizer wymaga jedynie programu Gemini Digitizer Expert, jednolitej powierzchni, dostępu do sieci internet i telefonu z aparatem.
Wystarczy wykorzystać powierzchnię o kolorze kontrastującym z szablonami z przestrzenią wyznaczoną ramką (np. tablica korkowa, magnetyczna, ściana, podłoga...). Po rozłożeniu szablonów robimy zdjęcie poprzez aplikację Gemini Mobile Expert dostępną na platformie Gemini MyCAD. Zdjęcie automatycznie otworzy się w programie Gemini Digitizer Expert na komputerze PC.
Reszta to już tylko sama przyjemność!

Zresztą zobacz sam nasz materiał filmowy.

Fotodigitizer, który dostarczamy Państwu jest całym zestawem z idealnie dopasowanymi do siebie podzespołami i oprogramowaniem.

Więcej informacji o fotodigitizerze Gemini Cad znajdą Państwo na stronie - FOTODIGITIZER
oraz na stronie MOBILE DIGITIZER.

Program Gemini Cad do konstrukcji odzieży i digitalizacji szablonów i form

Gemini Cad Creative Studio w wersji X22 obsługuje zapis do formatu PDF


Zastanawiasz się jak wykorzystując program do konstrukcji odzieży Gemini Cad przesłać swoją pracę osobie nieposiadającej plotera?
Teraz jest na to rozwiązanie.
System Gemini Cad w wersji X22 posiada specjalna funkcję do zapisu do formatu PDF.
Co nam daje taka funkcja?
    1. Możliwość zapisu konstrukcji do formatu PDF
    2. Zapis w skali 1:1
    3. Możliwość wyboru formatu arkusza w jakim chcemy zapisać obraz
    4. Na arkuszach wstawiane są specjalne znaczniki potrzebne do połączenia elementów ze sobą
    5. Przesyłam plik w formie elektronicznej
    6. Możliwość wydruku na dowolnej drukarce (nawet domowej)

Jeśli chcesz zobaczyć jak program do konstrukcji odzieży Gemini Cad realizuje proces zapisu do formatu PDF obejrzyj poniższy film

Gemini Cad - program do konstrukcji odzieży

Chcesz Gemini Cad X22? Oto dostępne opcje


    1. Jeśli posiadasz poprzednią wersję oprogramowania Gemini Cad i jesteś objęty GWARANCJĄ (mniej niż 1 rok od zakupu) lub wykupioną aktualną subskrypcją, z dołączonym dostępem do aktualizacji, masz bezpłatny dostęp do wersji X22 dla swoich licencji. Pobierz wersje X22 ze strony www.geminicad.com.pl lub platformy MyCAD i wykonaj procedurę instalacji i aktywacji online. Odkrywaj nowe narzędzia i ciesz się naszą generacją X22!
    2. Jeśli posiadasz poprzednią wersję oprogramowania Gemini Cad i nie masz gwarancji lub umowy serwisowej, możesz poprosić firmę PROFICAD o dwutygodniową wersję typu trial, aby poznać i odkryć jego funkcje. Skontaktuj się z przedstawicielem firmy PROFICAD, aby dowiedzieć się, jakie masz możliwości uzyskania pełnej wersji X22, do użytku produkcyjnego.
    3. Jeśli posiadasz poprzednią wersję oprogramowania Gemini i chcesz poszerzyć swoje portfolio produktów Gemini Cad, skontaktuj się z przedstawicielem firmy PROFICAD w sprawie zakupu X22.
    4. Jeśli potrzebujesz jakichkolwiek wskazówek skontaktuj się z nami poprzez e-mail proficad@proficad.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu +48 608 537 001.

Tani program do konstrukcji odzieży