New

Program do planowania pracy na krojowni Gemini Cad
GEMINI Planner Expert

Krótki opis oprogramowania do planowania pracy na krojowni Gemini Cad

Moduł Gemini Planner Expert jest modułem współpracującym z Gemini Nest Expert i pozwala na rozplanowanie pracy na krojowni.

Gemini Planner Expert jest ogniwem łączącym dział projektowania z krojownią. Zapewnia szybką i wysokiej jakości automatyczną lub interaktywną optymalizację operacji warstwowania i cięcia.

Operator podaje ilość zamówionych przez klienta produktów dla każdego modelu, rozmiaru i tkaniny oraz pewne ogólne ustawienia dotyczące warunków cięcia, takie jak preferowana długość warstwowania, maksymalna liczba sztuk w ladze czy szerokość tkaniny.
Informacje te mogą być również pobierane automatycznie z firmowego systemu ERP. Aplikacja Gemini Planner Expert może automatycznie generować najbardziej efektywny plan grupowania i rozdzielania produktów, a więc minimalną liczbę układów i lag które są niezbędne do uzyskania zamówionych ilości.

Ta automatyczna czynność nie trwa dłużej niż 1-2 minuty. Użytkownik może wybierać spośród kilku strategii automatycznego i ręcznego lub półautomatycznego planowania układania, dzięki czemu za każdym razem uzyskuje się najlepsze rezultaty.
Całe zamówienie, zawierające plan cięcia oraz ilość lag i zoptymalizowane układy, przechowywany jest w jednym, scentralizowanym pliku, łatwym do przechowywania i udostępniania. Planner Expert oferuje raport zawierający kompleksowy przegląd pracy, czasu, zużycia i wydajności każdego zamówienia przechodzącego przez krojownię i dostarcza operatorom jasnych informacji na temat lagowarek i katerów.

Gemini Planner Expert - cechy ogólne:
• Automatyczne i ręczne określanie lagi.
• Automatyczna optymalizacja zlecenia.
• Krojownia - raport zamówienia.
• Eksport na plotery, katery.
• Eksport do innych systemów CAD.
• Systemy integracyjne ERP wykorzystujące otwarty format OTX.