O nas - wyposażenie krojowni

Szanowni Państwo !

Firma nasza powstała z myślą o dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań w dziedzinie przygotowania produkcji głównie w przemysłach odzieżowym i meblarskim.

Oferujemy komputerowe systemy CAD/CAM umożliwiające opracowanie i przygotowanie szablonów w pełnej rozmiarówce oraz ekonomicznych układów kroju, a także rozkrój wszelkiego rodzaju materiałów.

SYSTEMY CAD/CAM
– podstawowe wyposażenie firmy konfekcyjnej i meblarskiej.
Podstawą naszej oferty handlowej są urządzenia cenionych w świecie producentów. Wdrażane przez nas systemy komputerowego przygotowania produkcji i automatycznego rozkroju, pracują zarówno w wiodących firmach międzynarodowych jak i w średnich i małych przedsiębiorstwach.

OFERTA SKROJONA NA MIARĘ
W zależności od Państwa potrzeb, dobieramy rozwiązania, które w pełni spełniają oczekiwania produkcyjne Państwa firmy. Służymy wieloletnim doświadczeniem i wysoko wykwalifikowaną kadrą doradczą.
Zapewniamy najwyższej jakości serwis urządzeń Gemini, FK Group, Lectra-Investronica, Kuris, Athalia, Algotex, CalComp… Dobrze zorganizowany dział techniczny, pozwala reagować szybko i skutecznie. W tym celu uruchomiliśmy zgłoszenia serwisowe bezpośrednio z naszej strony internetowej. Wystarczy przejść do zakładki: PROFICAD - Zgłoszenie serwisowe


Proficad - wyposażenie krojowni

>