New

Nóż tarczowy
KURIS BOM 101

Krótki opis noża tarczowego

Mocny nóż ręczny tarczowy z łożyskowaną stopą o wysokości cięcia do 25 mm.

Wyjątkowo wygodna i lekka maszyna do cięcia wszelkiego rodzaju tekstyliów do nakładów o wysokości do ok. 25 mm, w zależności od rodzaju materiału. Korzyści: w przypadku elektrycznych ręcznych noży tnących serii BOM efekt cięcia uzyskiwany jest za pomocą cztero- lub sześcioramiennego ostrza w połączeniu z sąsiednim, sprężynowym ostrzem stożkowym. Ta zasada cięcia zapewnia dobrą wydajność cięcia przy stosunkowo niskich prędkościach obrotowych. Mogą być równie dobrze cięte poszczególne najdrobniejsze warstwy materiałów jak i warstwy materiału do wysokości 25 mm. Wysoka siła trakcyjna dzięki wytrzymałemu silnikowi z dużym marginesem mocy.

Optymalny mechanizm przekładniowy wykonany ze stopu specjalnego o doskonałej sprawności operacyjnej i łatwej konserwacji. Praktycznie bezobsługowe dzięki specjalnej uszczelce. Najwyższe osiągi i trwałość dzięki bardzo niskiej emisji ciepła w silniku i mechanizmie przekładni. Wytrzymała niezawodność dzięki sprężynowemu przeciwostrzu, szczególnie dla ciężkich materiałów.

Nie są podatne na zanieczyszczenia, skręcenia i kurz dzięki specjalnej konstrukcji i konstrukcji obudowy podpory i mechanizmu przekładniowego. Łatwa w obsłudze, lekka obsługa i poręczna regulacja maszyny we wszystkich pozycjach cięcia dzięki "uchwytowi kostnemu". Łatwe w obsłudze ostrzałki dzięki optymalnej konfiguracji elementu obsługowego. Optymalny widok detalu dzięki owalnemu kształtowi obudowy. Bardzo niski poziom hałasu. Szybka wymiana noża dzięki łatwemu i łatwo dostępnemu jego mocowaniu.Wysokość krojenia: 25 mm
Średnica noża: 80 mm
Prędkość obrotowa noża: 1000 rpm
Przyłącze elektryczne: 220 - 230 V, 50-60 Hz
Pobór mocy: 200 W
Waga: 3 kg

v