Automatyczna krojownia
FK Group IRON HEAVYDowiedz się więcej o firmie FKgroup

Krótki opis automatycznej krojowni

Nadaje się do szerokiej gamy materiałów, od tych używanych do produkcji odzieży po najbardziej złożone, takie jak te używane do celów lotniczych, włókna kompozytowe i inne o wysokości rozkroju do 60 mm

Kater FK group

IRON HEAVY, członek rodziny IRON firmy FKgroup, reprezentuje szczyt technologii cięcia materiałów wytrzymałych. Zaprojektowana specjalnie dla przemysłu i sektora odzieżowego, ta automatyczna maszyna do cięcia wyróżnia się wyjątkową wydajnością i najnowocześniejszą technologią.
Jest uosobieniem wydajności, gwarantując najwyższą jakość cięcia i niespotykaną produktywność. Maszyna ta jest idealnym rozwiązaniem dla firm poszukujących niezawodnego partnera do obsługi dużych ilości produkcji z wysoką precyzją i szybkością.

Z głowicą tnącą zaprojektowaną do cięcia średnich nakładów, IRON HEAVY jest klejnotem inżynierii, zawierającym najbardziej zaawansowaną technologię. IRON HEAVY dostosowuje się do różnych wymagań produkcyjnych, oferując wybór systemów sterowania SIEMENS lub FANUC, dostępnych z oprogramowaniem do cięcia ciągłego lub bez niego. Ta elastyczność pozwala na idealne dostosowanie do różnych operacji cięcia. Solidna konstrukcja ze wzmocnionej stali i aluminium, wraz z chłodzonym systemem napędu noża i kwadratowymi prowadnicami kulkowymi, gwarantuje trwałą i niezawodną wydajność z niezrównaną precyzją cięcia.

IRON HEAVY to więcej niż maszyna; to obietnica wydajności, jakości i innowacyjności dla wszystkich rodzajów wytrzymałych materiałów. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli szukasz doskonałości w cięciu wytrzymałych materiałów.

Oferując unikalne połączenie mocy, precyzji i elastyczności, IRON HEAVY jest inteligentną inwestycją dla firm, które chcą pozostać na czele dzisiejszego konkurencyjnego rynku. Wybór IRON HEAVY oznacza postawienie na innowacyjność, niezawodność i elastyczność w automatycznym cięciu, z gwarancją wyjątkowych rezultatów na wszystkich rodzajach materiałów.

Specyfikacja i cechy:
ostrze o prędkości 6000 obr./min.;
maksymalna prędkość liniowa 100 m/min.;
zestaw ostrzy do różnych rodzajów tkanin;
zamienny system chłodzenia i smarowania ostrza z przełącznikiem;
podwójne turbiny 11 kW lub 4 turbiny 5,5 kW (dłuższa maszyna).

IRON HEAVY - Denim Edition
Wersja DENIM maszyny IRON HEAVY wyznacza nowy standard cięcia dżinsu. Dzięki wydajności ponad 1100 dżinsów na godzinę, maszyna ta spełnia potrzeby największych producentów dżinsu, gwarantując szybkie, precyzyjne cięcie o jednolitej jakości.
Doświadczenie i innowacyjność FKgroup w sektorze dżinsowym znajduje odzwierciedlenie w każdym aspekcie IRON HEAVY: szybki, precyzyjny i wydajny proces cięcia o niezmiennie wysokiej jakości cięcia.

Automat do rozkroju IRON HEAVY może być doposażony między innymi w narzędzia do tworzenia otworów technologicznych, kamerę internetową, system zarządzania krojownią IoT, itp

Kater firmy FK Group IRON HEAVYDane techniczne:

Kater Iron 30 - dane techniczne