Automatyczna krojownia dla przemysłu medycznego

Przemysł medyczny to bardzo szeroki przedział produktów wykorzystywanych w medycynie, który rozciąga się od opatrunków poprzez narzędzia, sprzęt elektroniczny, sprzęt rehabilitacyjny po precyzyjnie wykonane implanty oraz wiele, wiele innych wyrobów, o których my pacjenci pojęcia nie mamy.

Przemysł medyczny to również produkty, z którymi stykamy się niemal na co dzień a w obecnych czasach nawet się z nim nie rozstajemy - odzież medyczna.

Produkcja odzieży medycznej wymaga sprawdzonych rozwiązań ponieważ w większości jest produkowana w bardzo dużych ilościach i dość małym przedziale rozmiarów.

Krojownia w zakładach produkujących odzież medyczną powinna być przystosowana do rozkroju wysokonakładowego i (ze względu na duże ilości) jak najbardziej zautomatyzowana.

W takiej sytuacji bardzo ważne są takie parametry automatycznej krojowni jak wysokość rozkroju po sprasowaniu, sprawny system regulacji podciśnienia na stole krojczym oraz systemy zapobiegające odchylaniu się noża podczas rozkroju wysokich nakładów.

Przygotowaliśmy dla Państwa zestaw włoskiej firmy FKgroup automatyzujący pracę krojowni właśnie pod kątem odzieży medycznej. Automatyczna lagowarka warstwująca do wysokości 18 cm oraz kater z głowicą o wysokości rozkroju 6, 8 lub 9 cm z systemem Mectronics zapobiegającym odchylaniu się noża przy rozkroju wysokich nakładów.

Zobacz przygotowaną przez nas propozycję automatyzacji krojowni dla przemysłu medycznego

Ten wpis został zamieszczony w dniu .

Komentarze

Dodaj komentarz
Komentarz został wysłany.
Wkrótce znajdzie się na stronie.